Zbiórka Charytatywna Szkoło Pomóż i Ty

Szanowni Państwo, ruszamy z kolejna zbiórka charytatywną" Szkoło Pomóż i Ty".

W tym roku pragniemy pomóc 9-letniej Patrycji Ryś, która urodziła się z wieloma chorobami wrodzonymi: dziecięcym porażeniem mózgowym, wadą serca, małogłowiem, schizencefalią i korową wadą wzroku. Najważniejsze dla Patrycji są intensywna rehabilitacja oraz terapie, pozwalające dziewczynce radzić sobie z zaburzeniem widzenia. Jak każda dziewczynka ma swoje marzenia i zainteresowania. Pomóżmy Patrycji w zakupie specjalistycznego sprzętu ortopedycznego: ortez i gorsetu, których koszt wynosi około 20 000 zł.
Drodzy Rodzice, pokażmy młodym ludziom jak w prosty sposób można uczynić wiele dobrego dla innych.

W jaki sposób będzie przebiegała zbiórka funduszy w naszej szkole??
KONKURS RODZINNY!
W tym roku, każde dziecko otrzymało po 2-3 cegiełki. Wspólnie z rodzeństwem lub sam/sama za pomocą cegiełek zwraca się do bliskich ( dziadek, babcia, wujek, ciocia, mama, tata) o pomoc w zbiórce. Rodzeństwo lub uczeń, który zbierze największą kwotę wśród rodziny zdobędzie nagrodę.
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - BĄDŹMY WRAŻLIWI NA POTRZEBY INNYCH! POMAGAJMY DOBRO POWRACA!

Akcja trwa do 20.11.2022r.