Kolęda w przedszkolu 2020

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które zawsze niecierpliwie czekamy. Są to święta najdroższe i najbliższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania. Choć czasy „trudne”, to taki radosny i świąteczny nastrój zapanował u nas w przedszkolu 21 grudnia 2020 r., podczas naszego kolędowania dzieci wspólnie z wychowawcą przygotowały stół z łakociami, a także przygotowały stół nakryty białym obrusem, z siankiem, świecami, Pismem Świętym, krzyżem i wodą święconą i opłatkami. Było wspólne śpiewanie kolęd i wizyta naszego proboszcza Ks. Stanisława Holla, który odmówił z dziećmi modlitwę, pobłogosławił nas i łamiąc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia. Spotkanie to dało wszystkim wiele radości i uśmiechu.

Przez cały czas trwania adwentu dzieci przygotowywały ozdoby na choinkę, którą same ubrały, prace plastyczne i inne ozdoby na ten niezwykły czas BOŻONARODZENIOWY. Było robienie ozdób z masy solnej, malowanie na szkle, ozdabianie choinek i wiele innych prac.