Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 26 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Bogatą część artystyczną otworzyło przedstawienie przygotowane przez uczniów klas 0-III. Było to wyjątkowe przedstawienie, w którym czynny udział brali także rodzice: taniec zbójnickiego, fotografowanie Pań celebrytek, przeciąganie liny, malowanie węglem drzewnym swoich pociech i wiele innych wrażeń w tym dniu nie zabrakło. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Po występach dzieci wręczyły rodzicom upominki. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze.