Bal karnawałowy 2023r.

Uśmiechy, tańce, zabawy- tego jak na prawdziwy bal przystało, nie zabrakło. Chociaż dzisiaj kończy się okres karnawałowy to przypominamy jak się bawili nasi uczniowie.
We wtorek, 14 lutego na naszych uczniów czekała pięknie ustrojona sala gimnastyczna z oświetleniem i muzyczną aranżacją.
W bajkowej scenerii dzieci bawiły się wspaniale.

Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, przygotowane przez nauczycieli , które dostarczyły mnóstwo radości. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, Spiderman'ów, czarodziejek i marynarzy.
Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek.
W tym dniu również odbyło się odczytanie "Poczty Walentynkowej" To wyjątkowy dzień do wyrażania sympatii czy przyjaźni.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Wykorzystanie aparatu do fotografowania z projektu " Laboratorium Przyszłości".